Akilonya Gym Spor Center Hakkında

Ümraniye Cengiz Topel caddesinde bulunan Akilonya Sports Center bay ve bayan çalışma alanlarının ayrı oluşu ile müşterilerine rahatça spor yapabilecekleri bir alan sunuyor.

Ümraniye bölgesinde müşterilerinin isteklerine kulak verip onlara en iyi hizmeti sunmaya çalışan nadir salonlardan biri olan Akilonya, bay ve bayan çalışma alanlarının ayrı olması sebebiyle üyelerine daha rahat çalışabilme imkânı sunmaktadır. Salon sahibi olan Kerim Çakır, vücut geliştirme alanında birçok ödül kazanmış bir isim olurken, sizler de kendisinin tecrübe ve deneyimlerden yararlanabilirsiniz. Spor salonları arasında en büyük farkı ise her bir üyesine özel ders alıyormuşçasına birebir ilgi sunuyor olmaları. Spor yaparken hocanızın desteğini hep hissedeceksiniz. Beslenme konusunda da destek göreceğiniz Akilonya Sports da keyifli spor yapabilme şansına sahipsiniz.

Bay ve bayanlar için farklı opsiyonlar sunulan üyeliklere SporCard.com üzerinden sahip olabilir ve Kerim Çakır ile spora ilk adımı en doğru şekilde atabilirsiniz.

Akilonya GYM spor merkezı, 1998 yılında açılmıştır. Vücut geliştirme, fitness, bölgesel çalışma, kilo alma, kilo verme ve kondisyon çalışmaları ile faaliyet göstermekdedir.

SALONUMUZDA :

7 cardio ekipmanı ( koşu bantları yatay ve dikey bisikletler) 16 adet tam fonksiyonlu kendinden ağırlıklı fitness makinaları bir çok calışma ekipmanları antrenman öncesi ve sonrası dinlenme bölümü ve meyve suyu barı bay ve bayan soyunma kabinleri ve duş bölümü çalışma konsantrasyonunu bozmayacak ergonomik olarak yerleştirilmiş müzik sistemi ve Türkiye Şampiyonu antrenörü Kerim Çakır ve uzman kadrosu ile hizmet vermekdedir.

Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere pazartesinden cumartesine 10.30 ile aksam 22.30 kadar hizmet vermekdedır.

ÖDÜLLERİMİZ :

Salonmuzun sahibi ve eğitmeni olan Kerim'in ulusal ve uluslararası musabakalarda elde ettiği başarılar

1995 Türkiye Büyük Erkekler Şampiyonası 2'liği KONYA

2002 Türkiye Büyük Erkekler Şampiyonası 1'liği KÜTAHYA

2002 Avrupa Büyük Erkekler Şampiyonası 7'liği RUSYA BELARUSMISK

PROGRAMLARIMIZ

Namık Kemal Mah. Cengiz Topel Cad. Korkmaz Sok. No:6 - Namıkkemal - Ümraniye İSTANBUL
0 216 461 84 97

Bu Salon'un Konumu İstanbul Anadolu Yakası Fitness Salonları

Konuma Göre Fitness Salonları