Çamlıca Universe Sports & Health Club Hakkında

Çamlıca Universe, sağlığına ve formuna özen gösteren, yaşam kalitesini artırmak isteyenler icin 2002 yılından bu yana hizmet veriyor. Yeşillikler icinde nefes alan, kentin merkezi noktalarından Çamlıca'da 16 dönüm alan üzerine kurulu Çamlıca Universe, temiz hava ve sakin atmosferiyle adeta bir tatil köyü görünümünde... İster açık, ister kapalı alanda ama hep doğayla içiçe spor yapmak ve sağlıklı bir yaşama başlamak icin ideal bir ortam sunuyor.

Her yaş grubuna yönelik spor, yeme-icme, eğlence ihtiyaclarına cevap vermek üzere tasarlanan Çamlıca Universe tesislerinde, tüm olanaklar bir arada bulunuyor. En ince ayrıntısına kadar düşünülerek titizlikle yapılandırılmış merkez, kendinizi yenilenmiş ve dinlenmiş hissetmeniz icin 365 gün aralıksız hizmet veriyor.

Yenilenen stüdyolarımız ve ders programımızla grup derslerimiz başlamıştır.
Masör ve masöz için 0216 325 24 38 no'lu telefondan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

ÖZEL DERSLER

Fitness Personel Training
Hata yapma ve sakatlanma riskiniz minimum, egzersizlerden alacağınız verim maksimum. Eğitmenlerimizin kişisel ihtiyaçlarını göz önüne alarak size özel oluşturduğu çalışma programınızı birebir yanınızda uygulatması sayesinde hedeflerinize çok daha kısa zamanda ulaşabilirsiniz.

Personal Peak Pilates
Özel tasarlanmış pilates cihazı ile eğitmen eşliğinde yapılır. Vücut duruş bozuklukları, doğru nefes alma teknikleri, karın bölgesinin düzelmesi; boyun, bel ve sırt ağrılarının engellenmesi ve stresten uzaklaşmak için dünyanın önde gelen egzersiz sistemlerinden biridir.

Personel Swimming (Yüzme)
Yüzme bilmiyorsanız veya tekniğinizi geliştirmek istiyorsanız, o zaman eğitmenlerimiz hedefinize en kısa zamanda ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Personel Tennis
Tenis oynamak veya tekniğinizi geliştirmek istiyorsanız, uzman eğitmenler eşliğinde ışıklandırma sistemli kortlarımız hizmetinizdedir.

Personel Kickbox
Beden eğitimi hareketlerini de içerisinde bulunduran uzak doğu dövüş felsefesiyle harmanlanmış kişiye ruhen ve fiziksel olarak pozitif yönde etkileyen savunma ve saldırı sanatıdır.

(Özel ders rezervasyonları resepsiyondan yapılmaktadır. Bilgi için Halkla İlişkiler ile irtibat kurunuz.)

ALTİVİTELER

Fitness Personel Training, - Personal Peak Pilates, - Personel Swimming (Yüzme), - Personel Tennis, - Personel Kickbox, - AERO LATINO, - GYM BALL, - PILATES MAT WORK, - Yoga, - TOTAL SCRETCHING, - ABS&HIBS, - BODY PUMP, - TAE-BO, - SPINNING, - Basketbol

Çalışma Saatleri

Web: http://www.camlicauniverse.com/

Bu Salon'un Konumu İstanbul Anadolu Yakası Fitness Salonları

Konuma Göre Fitness Salonları