Çelebi Spor Kulübü & Fitness Center Hakkında

Kulübümüz 1995 yılından beri gençlerin fikren ve bedenen üstün özelliklerle donatılması için çalışmalarını sürdürerek Türk sporuna hizmet vermektedir.

Erzurum da yaklaşık bin metre kare alana kurulu olan kulübümüz ve fitness center olimpik zemin, ayrı ayrı antrenman salonları, sauna, duş ve ısıtma sistemleri ve son modern teknik fitness malzemeleriyle kaliteli bir eğitim sistemi uygulamaktadır.

Çelebi Spor Kulübü olarak amacımız, ülkemiz ve milletimizin geleceği olan çocuklarımızı sporun gerektirdiği ilkeler doğrultusunda zeki, çevik ve ahlaklı birer sporcu olarak yetiştirip, devletine ve milletine bağlı bireyler haline getirerek topluma kazandırmak ve tüm spor organizasyonlarında ilimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmelerini sağlamaktır. Ne mutlu spora gönül verip, sporu bir yaşam biçimi haline getirenlere…

Fitness Center
Bosna Caddesinde Fitness, Step, Aerobic, Plates, ve Vücut Geliştirme Branşlarının Yapıldığı ve Yaklaşık 400 m2 Alana Kurulu Olan Fitness Salonumuz Sauna, Kafeterya ve Dinlenme Salonu İle, Tecrübeli Kadromuz ve 16 Yıllık Deneyimimizle Sizlere Hizmet Vermekten Gurur Duyuyoruz.

Merkez Kulübümüz

Yenişehir Carrefour A.V.M. Üzerinde Çeşitli Spor Dallarının Yapıldığı ve Yaklaşık 600 m2 Alana Kurulu Olan Merkez Kulübümüzde Çift Antrenman Salonu, Çift Soyunma Odaları, Kafeterya ve Kamera Sistemiyle Dinlenme Salonunda Antrenmanları İzleme İmkanı İle, Tecrübeli Kadromuz ve 16 Yıllık Deneyimimizle Sizlere Hizmet Vermekten Gurur Duyuyoruz.

Merkez Kulüp: Yenişehir Carrefour Üzeri M.Akif Ersoy Lisesi Karşısı

Şube: Çelebi Spor Fitness Center, Bosna Cad. Kilim Mobilya Karşısı 25000 Merkez / Erzurum / Türkiye

0442 235 30 44 - 0442 235 30 44

http://celebispor.com

Bu Salon'un Konumu Erzurum Fitness Salonları

Konuma Göre Fitness Salonları