Çeliktürk Spor Hakkında

Spor tesisimiz bünyesinde Fitness, Body, Cardio, Zayıflama, Kilo alma, Step, Aerobic, Karate, Çocuk Karatesi ve Çocuk Jimnastiği, Hip Hop, Modern ve Latin dans çalışmaları yapılmaktadır.

Zayıflamak ve form kazanmak isteyen sporcularımıza özel programlar uygulayarak hem kilo vermelerine hem de kas yapılarının güçlenmesine yardımcı oluyoruz.

Body Building çalışmalarında ise kişiye özel programlarla sporcularımızın sağlıklı ve güzel görünümlü bir vücuda sahip olmalarını hedefliyoruz.

Karate antrenmanları Minikler karate grubu ve Büyükler grubu olarak iki seansta uygulanmaktadır. Bu antrenmanlar esnasında Jimnastik,Kas çalışmaları,Hız çalışmaları ve dövüş teknikleri modern bir şekilde birleştirilerek sporcularımızın hem kas ve kemik yapılarının güçlenmesi hem de kendini savunabilmesi amaçlanır. Ayrıca Hocamız ATİLLA ÇELİKTÜRK tarafından kişiye özel birebir Karate ve Yakın dövüş Dersleri verilmektedir.

Hip Hop: Kendine has figürleriyle günümüzün modası haline gelen Hip Hop dansını çalışırken sadece bu dansı öğrenmekle kalmayıp aynı zamanda da vücudunuzu forma sokabilirsiniz.

Latin dans çalışmalarına katılarak, bünyesinde bulunan Salsa,Cha cha,Samba,Rumba ve Merengue danslarını uzman eğitmenimizden öğrenebilirsiniz.

Aktiviteler:

Fitness, Body Building, Cardio, Zayıflama, Kilo alma, Step, Aerobic, Karate, Çocuk Karatesi, Çocuk Jimnastiği, Hip Hop Dans, Modern Dans Çalışması, Latin Dans Çalışması

Adres: A.B. Organizasyon Pazarlama Limited Şirketi Jandarma Mektebi S. No: 28 Yıldız Beşiktaş/İstanbul

Telefon: 0212 227 89 53

Bu Salon'un Konumu İstanbul Avrupa Yakası Fitness Salonları

Konuma Göre Fitness Salonları