Coliseum Sportif Yaşam Merkezi Hakkında

Coliseum'da her şey formda bir yaşam için sizi bekliyor.

Üç kapalı havuz, doktor kontrolünde kişiye özel program uygulanan bilgisayar donanımlı iki katlı Fitness Center (biri cardio, diğeri isotonic ve free weight), yogadan spining'e kadar en trend derslerin verildiği aerobik ve zen stüdyoları, squash kortu, benzersiz yeşil alanda yer alan yürüyüş parkuru, basketbol-voleybol sahası, uluslararası standartlarda açık-kapalı tenis kortları ve en önemlisi sizi dinleyen, ihtiyaçlarınıza uygun programlar sunan uzman eğitmen kadrosu...

AKTİVİTE GRUPLARI

Grubunu Seç !..

İster doğada koşmayı sevin, ister macerayı… Coliseum, üyeleri için “Koşu” ve “Orienteering” grubu kurdu.

Macera severlerin gözdesi Orienteering’le* tanışmak ya da bu konuda kendinizi geliştirmek istiyorsanız “Orienteering Grubu” tam size göre. Katılın her hafta sonu Belgrad Ormanı’nda teorik ve pratik eğitiminizi alın. Koşu Grubu’nda ise açık havada koşarak kendinizi iki kat daha aktif hissedeceksiniz. İki gruptan birine katılın hem eğlenin hem de sporunuzu yapın.* Orienteering, üzerinde kontrol noktaları işaretlenmiş büyük ölçekli bir harita ve pusula yardımıyla yönünü bularak belirli bir parkuru, yürüyerek ya da koşarak en kısa sürede tamamlama yarışmasına denir.Coliseum'da Cardio
Bilinçli sporun tüm detaylarını bulacağınız, ruhunuzu rahatlatan bir atmosfer, doktor denetiminde size en uygun programı sunan uzmanlar, bilgisayar sistemi Fitlinxx'le donatılmış en son teknolojiye sahip sistemler...

Coliseum'un Cardio katında spor adına aradığınız tüm hizmetler sizi bekliyor.

Yararlanabileceğiniz hizmetlerimizGYM

Gym'de yapacağınız çalışmalar sadece daha iyi görünmeniz için değil, tüm stresinizi üzerinizden atmanız içindir.

İzotonik ve serbest ağırlıklarla kaslarınızı bilinçli olarak spor eşliğinde geliştirin

Modern Life Fitness ve Circuit Training ekipmanları (izotonik çalışma olanağı sunan)
Akademik uzman kadro
Doktor kontrolü
Yağ-kas-kemik ölçümlerine göre kişiye özel hazırlanan antrenman programlarıVibrogym

“Egzersiz yapmaya zamanım yok” diyorsanız Vibrogym’i deneyin!

Dünyada en son geliştirilmiş anti-aging makinelerinden Vibrogym, dikey titreşim dalgalarıyla 1 saatlik egzersizin faydalarını size 10 dakikada sağlıyor. Her türlü sportif amaca uygun çalışmalar, özel eğitmen eşliğinde 10 dakika ile 30 dakika arasında sürüyor.


Derin kas gruplarını çalıştırır
Geleneksel egzersiz metotlarıyla %40-60 arasında çalışan kasları %100 çalıştırır
Vibrasyon etkisiyle selülit tedavisinde etkilidir
Bölgesel ağrıları azaltır
Menopozda kemik erimesini geciktirir
Esnekliği artırır
Masaj etkisiyle tüm günün yorgunluğunu hızla üzerinizden atarPILATES
Kısa zamanda şekilli bir vücut, güçlü kaslar ve konsantrasyon… Yaşam kalitenizi fitness'ın son trendi Pilates'le artırın. "The Pilates Coach" ve "Balanced Body University" sertifikalarına sahip uzman eğitmenler eşliğinde Coliseum'daki kapsamlı Pilates seçenekleriyle tanışın.Hollywood starlarının kullandıkları "Tower of Power" Pilates makineleri
Amerika'nın prestijli "The Pilates Coach" ve "Balanced Body University" sertifikalarına sahip uzman Pilates eğitmenleri
Kapsamlı Pilates programları
Mat Pilates
Yeni başlayanlar için Pre Pilates
5 kişilik grup dersi kapasitesiGRAVITY

Spora zaman ayıramıyorsanız ve hızla forma girmek istiyorsanız, Amerikalılar’ın Fitness’daki son inovasyonu Gravity’nin özel sistemiyle Coliseum’da tanışabilirsiniz.


250’den fazla egzersiz ve streching hareketi içerir
Eğimli ray sistemi sayesinde vücudun kendi ağırlığını kullanma imkanı sağlar
Tüm kas gruplarının hareket ettirir
Forma sokmak istenilen bölgeye özel çalışma olanağı sunar.
Gravity Group, Gravity Pilates, Gravity Personal Training ve Gravity Post-Rehab olmak üzere 4 farklı program alternatifi sunarGrup Dersleri

Coliseum'un aerobik ve zen stüdyolarında verilen, dünyada trend olan birçok farklı ders sayesinde, zihninizi ve vücudunuzu dinlendirin, motivasyonu ve konsantrasyonu yeniden keşfedin.

Bedeninizi ve ruhunuzu günlük hayatın stresinden koruyun. Her tempoya uygun ders seçenekleriyle kendinizi yenileyin.


• Aerobik Stüdyoları
• Zen Stüdyosu
• Eğlence ve ritim arayanlara özel koreografili dersler
• Yüksek kalori harcatan dersler
• Her seviye için yoga dersleri
• Uzak Doğu kökenli dövüş sanatları
• Çocuklara özel dersler
• Hamilelere özel egzersizler
• Spining Stüdyosu
• Problemli bölgelere yönelik dersler


SQUASH

Squash'a ilgi duyanlar için Coliseum' da bu sporu öğrenmek çok kolay. Squash oynarken tüm vücut kaslarınızı kuvvetlendirin, beden koordinasyonunuzu sağlayın, hem eğlenin hem de form tutun.


Kapalı Havuz

Soğuk bir kış günü, yağan karı seyrederek yüzmek harika bir duygu! İstanbul'un en güzel kapalı havuz kompleksinde bu keyfi yaşayabilirsiniz.

Olağanüstü yüksek cam tavanın ferahlık hissi verdiği havuz bölgesinde, su sıcaklığı bilgisayar sistemiyle sabit tutulup, klor ve pH oranları yine bilgisayar sistemiyle kontrol ediliyor. Ayrıca havuzda sizi birbirinden hareketli dersler de bekliyor.


3 kapalı havuz (yarı olimpik, çocuk, eğitim)

Aqua step, circuit swimming, water works dersleri
Dalış merkezi ve dalış aktiviteleri
Özel uzay sistemli tavan
Bilgisayarla pH ve klor kontrolü
Gümüş ve bakır doğal dezenfeksiyon sistemiYaz-kış kesintisiz tenis keyfi Coliseum'da…

Muhteşem bir doğanın ortasında yazın açık, kışın kapalı olan tenis kortlarında, isterseniz bileğinize göre partner bulun, isterseniz kendinizi geliştirmek için uzman antrenörlerden özel dersler alın. Tenisin ayrıcalığı yaşayın.


Açık-kapalı uluslararası standartta tribünlü ve tribünsüz 4 adet tenis kortu
Her yaşa ve seviyeye özel dersler
Grup aktiviteleri
Kulüp içi turnuvalar
Open turnuvalar
Defi Ligi
Tenis aktiviteleri (Cumartesi Tenis Ateşi, Hanımlarla Tenis ve Çay Saati, Tenis Sohbetleri)
Çocuklara özel "Tenis Okulu"
Çocuklar İçin "Performans Tenisi"
Tenis kortlarında keyif molası Granny Smith PubAçıkhava Sporları

Coliseum'un 35.000 m2'lik, doğanın ortasında yer alan açık alanlarında spor yapmanın ayrıcalığını kaçırmayın. Ailenizle ve arkadaşlarınızla birlikte yeşillikler içinde bol oksijenli sporun zevkini yaşayın.Uluslararası standarda sahip, voleybol-basketbol kullanımı için çok amaçlı saha
Tartan zeminli 650 m'lik koşu ve yürüyüş parkuru
Açık alana özel ekipmanlarla donatılmış streching alanıStresi ve yorgunluğu vücudunuzdan atın...
Coliseum’a gelin, şehrin içinde kendinize keyifli bir mola verin. Stresi ve yorgunluğu vücudunuzdan Menekşe SPA’da atın, ruhunuzu arındırın. Kendinizi uzman ellere bırakın. Vücudunuzu dinç tutmak, fiziksel metabolizmanızı düzene sokmak ve günlük stresinizi üzerinizden atmak istiyorsanız zengin masaj ve bakım seçenekleri ile Menekşe SPA tam size göre.

Geleneksel keyif...

Geleneksel keyfi yaşamak için Coliseum’a gelin. Sabunlu-sabunsuz kese ve masaj çeşitlerinden birini seçin ve yeniden doğduğunuzu hissedin.
Türk Hamamının Faydaları
Hamam, vücut temizliği için en iyi yıkanma ve temizlenme yeridir. Hamamda terleyen vücudun, kese ile ovularak yıkanması, vücutta kan dolaşımını kolaylaştırarak insana rahatlık verir. Kese sayesinde vücut, ölü deri dokusundan, cilde zarar verilmeden kurtarılır ve gözenekler açılarak cildin teneffüsü sağlanır. Dinlendirici etkisi olan ve hamam terapisi içinde yer alan köpük banyosu sonrasında ise bol su ve sabun ile temizlenen vücutta stress, yerini dinçlik ve canlılığa bırakır.

Cildinize nefes aldırın...

Uluslararası standartlardaki saunada tüm gözenekleriniz açılsın, vücudunuzun direnci artsın.Saunanın Faydaları
Sauna banyonuz sırasında deri tabakanızın üzerinde oluşan yaklaşık +10 ºC’ye kadar olan sıcaklık artışı, deri altında da +1 ºC’ye kadar bir sıcaklık yükselmesine neden olur. Bu da vücutta hastalıklara karşı koyan antikor üretimini çoğaltır. Böylece vücudunuzun direnci artar. Bu sırada kan damarlarınız da genişleyerek kan dolaşımınızı rahatlatır ve hızlandırır. Sauna, cilt üzerindeki ölü derinin atılımı kolaylaştırır. Ilık bir sauna banyosu, vücut sağlığı ve stres için tavsiye edilir.


Kaslarınızı rahatlatma zamanı...

Stresten, yoğun tempodan gerildiğinizi hissediyorsanız jakuzide kendinize mola verin. Suyun dayanılmaz hafifliğini yaşayın.
Jakuzinin Faydaları
Jakuzi, sıcak su etkisiyle damar sisteminde genişleme nedeniyle kişide rahatlama yaratır. Suyun kaldırma kuvveti etkisiyle omurga ve eklem sistemi üzerine binen yük azalır. Değişik noktalardan su tazyiği olması sebebiyle cilt altı kan dolaşımını artırır ve canlılık sağlar. Suyun verdiği ruhsal ve psikolojik rahatlama ise jakuzinin olmazsa olmazıdır.


Buhar odası...

Özel okaliptus kokulu buhar odasının, bedeninizdeki ve ruhunuzdaki rahatlatıcı etkisini yaşayın.
Buhar Odasının Faydaları
Buhar odası yüksek nem oranı, düşük sıcaklık esasına göre çalışır. Solunum yolları üzerine olumlu etkileri bulunur. İyi bir dinlenmeyle, buhar odası kalıcı olmayan tıbbi rahatsızlıklar için özel bir terapi yeridir. Buhar odası, pürüzsüz, yumuşak ve sağlıklı bir ciltte sağlar. Ayrıca okaliptus kokusu, herbal terapi imkanı sağlar.


Şok Havuzu...

Suyun serinletici etkisiyle vücudunuzu tazeleyin.
Şok Havuzunun Faydaları
Kan akımı sıcak etkisiyle yavaşlamış vücut üzerine kısa süreli uygulanır. Böylece merkezi sinir sistemine olan kan akımını artırır ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Kalp rahatsızlığı olanların uygulaması sakıncalı olabilir.
Tüm hücrelerinizi canlandırın...

Volkanik taşların kullanıldığı terapiler, refleksoloji,aromaterapi, geleneksel Türk hamamı programları, masaj çeşitleri... Tüm bu hizmetler, tepeden tırnağa güzelliğinizi ve rahatlığınızı sağlamak için sizlerle buluşuyor.
Yararlanabileceğiniz hizmetlerimiz


Refleksoloji : Türkiye'nin sayılı uzmanlarından biri tarafından ayaktaki 7000 sinir ucuna uygulanan bu benzersiz masajı mutlaka deneyin. Bu mucizevi masaj uzman kişiler tarafından uygulandığında baş ağrısından romatizmaya, sindirim probleminden böbrek taşına kadar pek çok rahatsızlığa iyi gelmektedir.
Sıcak Taş Terapisi : Isıtılan sıcak taşların vücudun enerji noktalarına yerleştirilmesi yoluyla uygulanan Uzakdoğu kökenli bu terapi, kemik ve eklem sorunlarının, bel ve sırt ağrılarının, stres, gerginlik, baş ağrısı, uykusuzluk, solunum, dolaşım ve sindirim sorunları gibi birçok rahatsızlığın tedavisinde kullanılmakta.
İsveç Masajı : Yorgunluk ve stres giderici bu klasik masaj, kan dolaşımınızın düzenlenmesini, kaslarınızın gevşeyip rahatlamasını ve de toksinlerin vücudunuzdan atılması sağlanır. İsveç Masajı tüm vücuda uygulandığı gibi lokal olarak da uygulanabilmekte.
Spor Masajı : Antrenman sırasında kaslarda biriken ve yorgunluğa yol açan laktik asiti yok ederek sporcuyu dinlendirir ve zindeleştirir.

Ayrıca selülit masaj, ayak masajı, aromaterapi, nokta basınç masajı, lenf drenaj masajı ve bölgesel masajlar da sizleri bekliyor.Coliseum, spor merkezinin ötesinde bir yaşam merkezi...

Yaz aylarının vazgeçilmezi dev aquapark bölgesinden cafe'lere restorandan kuaförlere günlük hayatınıza keyif katan seçeneklerle tanışın.

Aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte hoşça vakit geçirin, sosyal ihtiyaçlarınızı karşılayın.

Coliseum Aquapark

Yazları ailenizle şehirden çıkmadan tatil yapmak istemez misiniz?

Yaz aylarının vazgeçilmezi 12.000 m2'lik dev Coliseum Aqupark'ta yazın; kulaç atın, dalga havuzunda eğlenin, kaydıraklardan kayın, sessiz bölgede güneşlenin, masajla kendinizi şımartın.

4 açık havuz, 6 kaydırak ve 1 dalga havuzu
Aileler için animasyon ve su oyunları
14 yaşından küçüklerin kullanamadığı sessiz havuz
Açık havada shiatsu'dan thai'ye masaj keyfi
Özel peyzajlı yemyeşil doğa
Menüsündeki birbirinden farklı lezzetlerle Elma Bahçesi


AQUAPOWER

Solaryum teknolojisinin geldiği son nokta Coliseum’da. Uluslar arası hijyen standartlarında, sağlıklı, hızlı, kalıcı bronzlaşmayı keyfe dönüştürecek konfor ve çok daha fazlası Aquapower’da sizlerle.

Tel: 0216 485 44 82

Çocuklar için zaman Coliseum’da su gibi akıyor...

Coliseum’da dilerseniz çocuğunuzla birlikte hoşça zaman geçirebileceğiniz aktivitelere katılın, dilerseniz siz sporunuzu yaparken ona özel hazırladığımız etkinliklerde yer alsın.

Güvenli ortamda spor...

İstanbul’un en gözde yaz spor etkinliklerinde 4-16 yaş arasındaki çocuklar, profesyonel eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilen yüzme, tenis, basketbol, futbol gibi derslerle ve havuz oyunları, sanat dersleri, outdoor etkinlikler, sinema gibi aktivitelerle hem eğleniyor hem de bedenlerini geliştiriyor.
Yaz spor etkinliklerinde çocuklarınız, sağlanan servis imkanı, sağlıklı öğle yemekleri, hijyenik ve güvenli ortamda spor yapmanın rahatlığını yaşıyorlar.

Kış döneminde ise hafta sonları yüzme-tenis ve talebe göre diğer dallarda düzenlenen kış okullarında öğrenciler sağlıklı bir geleceğe adım atıyorlar.


Çocuğunuzun, yaşına ve vücut gelişimine uygun grup ders seçenekleri...

Çocuğunuz hem eğlensin hem de farklı spor dallarını öğrensin. Kung-fu, Junior Aerobik, Kid's Gym, Karate Kid, Yüzme ve diğerleri...

Dışarıdan ekipman gerektirmeyen ve derslerin ücretsiz olduğu derslerde çocuklar, yaşıtlarıyla tanışarak eğlenceli saatler geçirsin.


Her şey onun sosyalleşmesi için...

Çocuklarınızın, yaz-kış eğlenebileceği etkinlikler düzenliyoruz: Partiler, kukla gösterileri, tiyatrolar, özel turnuvalar.

Her şey onun sosyalleşmesi, eğlenmesi ve Coliseum’da geçirdiği günleri unutmaması için.


Türkiye’nin en büyük “Sportif Yaşam Merkezi”...

Coliseum sadece bir spor merkezi değil; 48.000 m2’lik açık ve kapalı alanıyla Türkiye’nin en büyük “Sportif Yaşam Merkezi”.

Beton yığınları içindeki tesislerin sizi sıkan soğukluğunu unutun, Coliseum’da hem şehrin içinde olun hem de doğanın kucağında uzman eğitmenler gözetiminde bilinçli spor yapın.Coliseum dünyasında son teknoloji ürünü uygulamalar da sizi bekliyor: İlk kez bir spor tesisinde kullanılan “İris Tanıma Sistemi”, fitness center yönetim sistemi “Fitlinxx” ve en gelişmiş cardio-gym ekipmanları...

Kent yaşamının kargaşasından bunaldıysanız, stresten kurtulmak, monotonluktan uzaklaşmak, hayatınıza enerji katmak için Coliseum’un renkli dünyasına bir an önce adım atın.

AKTİVİTELER

- Aktivite Grup , - Cardio , - Gym, - Vibrogym, - Pilates, - Gravity, - Grup Dersleri, - Gym Team, - Squash, - Kapalı Havuz, - Tenis, - Açıkhava Spor, - Cici Çocuk Kulübü, - Yaz Kış Okulları, - Oyun Parkları, - Türk Hamamı, - Sauna, - Jakuzi, - Buhar Odası, - Şok Havuzu, - Masaj / Terapi /Spa, - Aquapark, - Starbucks, - İnkilap Kitapevi, - Mezzaluna Rest, - Aquapower, - B&B Hair Care, - MM Bah. Kuaför, - Crispspa, - Kantarelli

ACARKENT COLISEUM
Hafta İçi ve Cumartesi Açılış Saati: 07.00
Hafta İçi Kapanış Saati: 23.00
Pazar Açılış Saati: 08.00
Cumartesi-Pazar Kapanış Saati: 22.00
Telefon 0216 538 38 38
Faks 0216 485 00 49

E-Posta coliseum@coliseum.com.tr

SARIYER COLISEUM
Hafta İçi Açılış Saati: 07.00
Hafta İçi Kapanış Saati: 23.00
Hafta Sonu Açılış Saati: 09.00
Hafta Sonu Kapanış Saati: 21.00
* Salı günleri kulüp kapalıdır.
Telefon 0212 342 01 89-90
Faks 0212 342 07 01

E-Posta coliseum@coliseum.com.tr
Web: http://www.coliseum.com.tr

Bu Salon'un Konumu İstanbul Avrupa Yakası Fitness Salonları

Konuma Göre Fitness Salonları