Dinamik Gym Spor Merkezi Hakkında

ŞİŞLİ'NİN MERKEZİNDE TEMİZ, HAVADAR, SAMİMİ BİR ORTAMDA
SPOR YAPMAK İSTER MİSİNİZ?
EVET DİYORSANIZ SİZLERİ BEKLİYORUZ.
SPOR YAPIN, SPOR HAYATTIR.

FİTNESS
Ağırlık çalışmaları, bay bayan herkesin kas yapısının güçlenmesi için vazgeçilmez bir yöntemdir.

Fitness bay bayan herkesin yapabileceği bir aktivitedir. Vücudun tüm kaslarını çalıştıran, kaslara oksijen ve kan gönderilmesini sağlayan aerobik ortamda yapılan ve ATP denen enerji bombalarını açığa çıkartan çalışmadır.

Haftanın 7 günü, yetkili antrenörlerimiz nezaretinde yapabileceğiniz çalışmadır. Zaman sınırlaması yoktur.

Bel fıtığı ve boyun fıtığı rahatsızlıkları olan üyelerimiz için özel çalışma programlarını yaptırmaktayız. Bel, sırt ve boyun kaslarını güçlendirme egzersizleri yaptırıyoruz.

Omurga bozuklukları ile ilgili rahatsızlıkları giderici egzersizler yaptırıyoruz. Bu egzersizlerde, omurga etrafındaki kaslara bol miktarda oksijen ve kan göndermeye çalışarak o bölgedeki kasların güçlenmesini sağlıyoruz.

Tüm sporcuları ilgilendiren, vücudumuzdaki tüm kasların çalışmasını sağlayan aktivite şeklidir. Kasları yağsız ve kuvvetli gelişmesini sağlar. Her aktivite, kaslara yeterli oksijen ve kan gitmesini sağlar. Böylece kaslar sıhhatli beslenir ve iskeleti dik duruma getirir.

BODY BUİLDİNG - VÜCUT GELİŞTİRME
Profesyonel bir yapı, gerçek manada bilimsel BODY çalışması. Öncelikle sağlık diyerek, çalışmalara başlıyoruz.

Üyelerimizin istekleri doğrultusunda, özel programları hazırlayıp, uygulama ve adaptasyon aşamasında devamlı kontrol ediyoruz. Vücut gelişimi ve beslenme konularında bilgilendiriyoruz. Gelişmekte olan gençlere BODY BUILDING yerine FITNESS çalışmaları yaptırıyoruz.

STEP

Her yaşta yapılabilecek, çabuk kuvvet ve devamlılık ilkesinde yapılan bir çalışmadır. Canlı ve motive edici müzik eşliğinde yapılmaktadır.

40 dakika süren step çalışmasında, nabız yüksek seviyede tutulmaya çalışılmakta ve yağ yakımı yapılmaktadır.

Son 20 dakikada yer hareketlerine geçilmekte ve karın bölge çalışmaları yapılmaktadır. Daha sonra bel ve basen hareketleri ile çalışmanın son bölümüne gelinmektedir.

Ders bitiminde soğutma olarak isimlendirdiğimiz gerdirme çalışmaları yapılmaktadır.


Step'in Başlıca Yararları


AEROBİC - TAEBO

Çabuk ve patlayıcı kuvvetin geliştiği, aerobic olarak adlandırılan oksijenli ortamın içinde gerçekleştirilen çalışmadır. Motive edici ve adrenalin salgınızı arttıran canlılıkta müzik eşliğinde yapılıyor.

60 dakika süren çalışmada; 40 dakika su, karbonhidrat ve yağ yakımı yanı sıra, son 20 dakika yer hareketlerine ayrılmıştır. Yer hareketleri, karın bölgesinin güçlendirilmesi, bel ve sırt hareketlerini, basen bölgesinin çalıştırılması takip ediyor.

Seansın son bölümünde soğuma olarak isimlendirilen, gerdirme hareketleri statik olarak yaptırılarak aerobic çalışma bitiriliyor.


Aerobic - TAEBO Başlıca Yararları

AKTİVİTELER:
Fitness , - Body Building (Vücut Geliştirme), - Zayıflama Kilo Verme, - Kilo alma , - Step, - Aerobic, - Taebo, - Çocuk Karate

Adres: Halaskargazi Cad. Nakiye Ergün Sok. No:80 Şişli-İstanbul
Tel: 0212 230 57 64
Faks: 0212 219 89 37
www.dinamikgym.com

Bu Salon'un Konumu İstanbul Avrupa Yakası Fitness Salonları

Konuma Göre Fitness Salonları