Edirne DSİ Spor Kulübü


İsim:Edirne DSİ Spor Kulübü
Şehir: Edirne
Semt/İlçe: Merkez
Telno1:0284 214 5018
Adres:

DSİ 11.Bölge Müdürlüğü tesisleri içinde

Paylaş: Bu Salonu Facebook'da Paylaş / Tavsiye Et

Bu Salonu Twitter'da Paylaş
hafta sonu sabahtan öğlene kadar basketbol spor okulu erkek kız çalışmalarımız devam ediyor. hafta içi basketbol takım antrenmanlarımız vardır...

salı,perşembe,c.tesi saat 19:00 - 21:00 arası fitness erkek çalışmaları devam ediyor...

p.tesi-çarşamba-cuma bayan çalışma günleri

Edirne DSİ Spor Kulübü DSİ 11.Bölge Müdürlüğü tesisleri içinde basketbol/ voleybol sahası veya tenis kortu olarak kullanılabilen çok amaçlı spor salonu;  5 kulvarlı yarı olimpik kapalı yüzme havuzu,2 Açık (1'i tartan pist) 1 kapalı olmak üzere 3 maç kortu, 1 Tenis çalışma duvarı, 1 masa tenisi salonu; 1 Kondisyon çalışma merkezi; studio,dinlenme odası bölümleriyle Fitness merkezi; 2 çim saha (1’ i mini )   Kulüp toplantı odası ile 737 üyesine, sporculara, yaz ve kış spor okullarına hizmet vermektedir.

SPOR SALONU
Çok amaçlı spor salonumuz, basketbol/voleybol veya tenis sahası olarak kullanılmakta, üyelerimize ve ailelerine, lisanslı sporcularımızın ve altyapı oluşturmak amacıyla açılan Yaz ve kış Spor Okullarına kayıt olan genç sporculara hizmet vermektedir. Aynı ünite içinde soyunma ve antrenör odaları ile sporcu misafirhanesi bölümü yer almaktadır


YÜZME HAVUZU
Havuzumuz 5 kulvarlı yarı olimpik Kapalı Yüzme Havuzu olup; üyelerimize ve ailelerine, lisanslı sporcularımızın ve altyapı oluşturmak amacıyla açılan Yaz Spor Okullarına kayıt olan genç sporculara hizmet vermektedir.


FİTNESS-KONDİSYON ÇALIŞMA MERKEZLERİ

 Egzersiz ve sağlıklı yaşam için spor teknolojisi ve biliminin tüm olanaklarından yararlanılan kondisyon salonunda yüzücülerimizin kara çalışmaları ve diğer branş sporcularının ağırlık çalışmaları yapılmaktadır. Fitness merkezinde studio,dinlenme alanı,soyunma odaları bulunmaktadır. Studio bölümünde aerobik, step, jimnastik faaliyetleri yapılmaktadır. Uzman fitness elemanları tarafından kişiye özel antrenman programı düzenlenmektedir.

 

 
TENİS KORTLARI

 
Tenis Bölümünde 2 Açık (1'i tartan pist) ,1 kapalı olmak üzere 3 maç kortu, 1 Tenis çalışma duvarı, 1 masa tenisi salonu yer almaktadır.

       Bu kortlar, üyelerimize ve ailelerine, lisanslı sporcularımızın yanı sıra, Yaz ve Kış Spor Okulları Öğrencilerimiz tarafından kullanılmaktadır.

       Deneyimli tenis hocalarımız her yaştaki üyelerimize özel birebir veya grup dersleri vermektedir

 

 FUTBOL SAHALARI
Futbol Bölümünde (1'i mini) 2 çim saha bulunmaktadır.

      Bu sahalar, üyelerimize, lisanslı sporcularımızın yanı sıra, Yaz ve Kış Spor Okulları Öğrencilerimiz tarafından kullanılmaktadır.