Essporto Health & Fitness Hakkında

Essporto Health &; Fitness Club, Türk-İspanyol işbirliğiyle Metrocity'nin üzerinde konumlanmış, 12 bin m2'lik alanda havuzdan futbola, kuaförden fitness'a, squash'tan çocuk kulübüne kadar uzanan geniş bir yelpazede hizmet veriyor.

Kentin merkezi Metrocity'deki tam donanımlı ve şık binasında hizmet veren Essporto Health &; Fitness Club, İstanbullular' a yoğun ve stresli kent yaşamında derin bir nefes aldırmayı hedefliyor.

Essporto, bir spor merkezinden beklenen hizmetlerin yanında, genel atmosferi, şıklığı ve kalitesiyle beklentileri aşan bir kulüp.

Haftaiçi sabah 06.00' dan gece yarısı 24.00' e, haftasonu sabah 08.00' den gece 22.00' e kadar açık olan Essporto' da isterseniz işinize gitmeden önce isterseniz öğle tatilinde ya da iş çıkışında spor yapabilir, arkadaşlarınızla futbol oynayabilir veya yarı olimpik havuzda yüzebilirsiniz. Üstelik Essporto'ya ulaşım da çok kolay. Dilerseniz metroyu kullanarak İstanbul trafiğine girmeden de 10 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz.

"Hareket özgürlüğü"nü keşfedin!

Forma girmek, kondisyonunu arttırmak, eğlenmek, kaslarını güçlendirmek, sağlıklı yaşamak... Amacı ne olursa olsun, spor yapmak isteyen herkese bir çok alternatif sunan Essporto Health &; Fitness Club, İspanyol fitness ve dans hocaları ile sporu size yaratıcı bir biçimde sunuyor. Essporto'da sporun yeni trendleri ile formunuzu korurken, İspanyol dans hocaları ile Latin dansı öğrenerek de eğlenebilirsiniz.

Essporto Health &; Fitness Club; bakımlı, kendine ve çevreye duyarlı her insanın "günlük spor ihtiyacı"nı karşılayacağı son teknoloji ekipmanlarla donatıldı.

Tüm cardio alanında sektörün lider markası Life Fitness'ın yeni cihazları LCD TV'li modelleri bulunuyor. Böylece Essporto üyeleri koşu bandında, bisiklette veya Cross-Trainer cihazında spor yaparken en sevdikleri programları kendilerine ait kişisel ekranda izleyebiliyorlar.

Dünyadaki tüm büyük şehirleri ele geçiren metropolleşmeyle sürekli vakitsizlikten yakınmak, sürekli bir acele, bir telaş halinde olmak hiçbirimize yabancı değil. Bu doğrultuda gelişen teknoloji sürekli bize zaman kazandırıyor gibi görünse de hala kendimize vakit ayıramıyoruz. Çok hızlı hareket ediyor gibi görünsek bile aslında çok acele yaşıyor, ama hiç hareket etmiyoruz.

Metabolizmamız gitgide yavaşlıyor. Tüm o hızın ve aceleciliğin etkisini bedenimizde görüyoruz:

Erken yaşlanıyoruz.

Genç kalmayı, uzun ve sağlıklı yaşamayı hepimiz isteriz. Gereklerini de artık neredeyse hepimiz biliyoruz ve tüm bu koşulların içinde hareket edebilmek, zinde olabilmek, hatta zaman zaman yavaşlayıp ruhumuzu dinlendirebilmek için çözümler arıyoruz.

Aslında sporu, doğru beslenmeyi ve bilinci bir araya getirdiğimiz takdirde korkmamız için sebep yok.

Sağlıklı yaşamın bu üç ana maddesini ve çok daha fazlasını sizin için bir çatı altında toplayan Essporto, sporu sevdirmeyi ve doğal bir alışkanlık olarak benimsetmeyi amaçlıyor. Essporto'yu gezen çoğu insanın "bu kulüp insanı spor yapmaya teşvik ediyor" yorumunu yapması da Essporto'nun bu amacına ulaşmak için doğru yolda olduğunun göstergelerinden yalnızca biri.

Essporto, üyelerine en iyi hizmeti vermek için son teknoloji ekipmanları, teknik altyapısı ve hep en iyiyi hedefleyen yenilikçi politikasını; güler yüz, ilgi ve bilinçle pekiştiriyor.

İspanyol enerjisi, neşesi ve yaşama sevincine;
pozitif bakış açısı, sportif yaşam biçimi ve barışcıl iletişimine;
doğa ve insanın, ruh ve bedenin, akıl ve mantığın, zeka ve duygunun verimli birlikteliğine inanan Essporto, sporu kent kültürünün ve yaşama sanatının eğlenceli bir parçası olarak sunuyor.

AKTİVİTELER:

Cardio, - İstasyon Çalışması, - İleri Derecede Çalışma, - Aerobik Stüdyosu, - Spinning Bike, - Yoga Fit, - Total Body Workout, - Batuka, - Killer Abs, - Aerobic Latino, - Esflex, - Body Control Gliding, - Strech and tone, - Cuerpo Menta, - Samba Bahia, - Bosu, - Tae-Bo, - Body Bar, - Muevete, - Just Step, - Gentle Fit, - Spinning, - Kids Karate, - Martial Arts, - Aqua Gym, - Volleyball, - Basketball, - Running, - Free Skating, - Tenis, - Squash, - Yürüyüş , Parkuru, - Açık Kapalı Havuz, - Jakuzi, - Solaryum, - Türk Hamamı, - Buhar Banyosu, - Sauna, - Cafe / Restaurant, - Kuaför, - Çocuk Kulübü, - Beslenme Danışmanlığı, - Kapalı Otopark, - Latienda

Metrocity Büyükdere Cad. No: 171 34330 Levent / İstanbul
Tel: 0212 344 07 07
Fax: 0212 344 05 10
Web: http://www.essporto.com

Bu Salon'un Konumu İstanbul Avrupa Yakası Fitness Salonları

Konuma Göre Fitness Salonları