Fitness Power Club Hakkında

SINIFLARIMIZ VE AYRINTILARI

AERO-CALLENETIC

İlk 25-30 dakikalık bölümünde tempolu bir ısınma ile başlayan, daha sonraki 30 dakikalık bölümünde , yerde ve bale barında , bölgesel çalışmalar ile devam eden derste vücüdunuzun esneklik kazanması ve daha iyibir görünüme sahip olması amaçlanır. İzometrik egzersizlerle sıkılaşmayı hedefleyen bu dersimiz tam 60 dakikadır.


TAE-BOO

" Bağıra Çağıra Spor " , müzik, dans ve Kick Box'un bir karışımıdır. Bu derste vücudunuzun bütün kaslarını çalıştırıp, yüksek miktarda kalori harcayıp gün içindeki stresinizi atıp, relax bir beyne sahip olabilirsiniz.


LATIN AEROBIC

Latin dans müziğinin kışkırtıcı havasında , latin dans adımlarıyla yapılan , eğlenceli , neşeli ve yüksek tempolu aerobic formatına uyarlanmış bir derstir.


BODYSCULB

Bu derste , aerobic adımlarıyla 10-15 dk. ısınmadan sonra dumpbell kullanılarak vücudun üst bir kısmını çalıştırıp yoğun bir şekilde karın, kalça ve bel bölgesi çalılştırılır. Dersin bitiminde ise streching (gerdirme) ile birlikte rahatlama sağlanır.


AERO-FEET

Her yaşta ve seviyede kişilerin katılabileceği zevkli ve tempolu bir derstir. Bu derste bölgesel çalışmalarla birlikte kendinizi daha enerjik ve fit hissedeceksiniz.


YO-GA

Rahatlatıcı hareketlerleri ile vücüdunuzu esneten ve aynı zamanda zihninizi açan, olağanüstü müziği ile içinizdeki positif enerjiyi açığa çıkartan bir yaşam tazrzıdır.


KARATE

Karate-do herhangi bir kendini savunma sanatının olması ötesinde başlı başına bir yaşam biçimidir. Doğru Karate çalışmasında amaç zihin ve tekniği bir bütün haline getirmeye çalışmaktır. İdmanlarda fiziksel tekniklerin uygulanması, aslında önce zihinde oluşturulan düşüncelerin saf bir ifadesini ortaya çıkartma çabasıdır. Kişinin uygulamalarının ve tekniğinin gelişmesiyle ruhun ve zihniyetinin geliştirilmesi ve terbiye edilmesi amaçlanır. Karate öğrencisini güçlü yapan fiziksel gücü değil vucüt ve zihin koordinasyonunu sağlama yeteneğidir. Bu anlamıyla Karate-do bir yaşam anlayışı haline alır ve kişinin güçlü, sağlıklı ve barışçı bir birey olarak yaşamasını hedefler.


AİKİDO

Aikido teknikleri diğer Uzak Doğu savaş sanatları gibi güce karşı güçle karşı koyma prensibine dayanmaz. Rakibin gücünden yararlanma ve kuvvetin yönlendirilmesi prensibine dayanır. Bizim sahip olduğumuz güçle rakibin gücünü birleştirip daha büyük bir kuvvet elde etme prensibine dayanır. Aikido' yu diğer savunma sanatlarından ayıran en önemli fark budur.
Aikido oldukça etkili bir savunma sanatıdır. Rakibin atak yapmasıyla teknik başlar iki ya da üç saniye içinde rakibin etkisiz hale gelmesiyle sonlanır.Aikido teknikleri bütün saldırı formlarına karşı yapılabilecek savunma şekillerinden oluşur.


KİCK-BOKS


FİTNESS POWER CLUB
Bundan 11 sene önce "Mecidiyeköy Spor Center" adıyla faaliyete başladığımız salonumuzu, bu gün sizlerin istekleri ve gelişen teknoloji dogrultusunda yenileyerek "Power Club" ismiyle hizmetinize sunmaktan gurur duyarız.

Power Club şimdiden İstanbul'un en profesyonel ve kaliteli salonlarından biri olarak yerini almıştır ve konusunda uzmanlaşmış, akedemi mezunu bay ve bayan eğitmenleri ile eğitime başlamıştır. Spor salonumuzda en son teknoloji ile yapılan vücüt geliştirme aletlerimiz, koşu bantlarımız, ağırlık istasyonları ve bisikletlerimiz bulunmaktadır.


Televizyon karşısında hiçbir programı kaçırmadan spor yapabilme imkanını salonumuzda bulabileceksiniz.
Ayrıca uzak doğu savunma sporları ve disiplin sanatlarını da , konusunda en usta eğitmenler eşliğinde çalışacaksınız.
Kick Box , Aikido ve karate idmanları ile kendinizi savunmayı en iyi şekilde öğrenme fırsatını bulacaksınız.

Spor sonrası duşunuzu alarak yorgunluğunuzu salonumuzun kafetaryasında atabileceksiniz.

Son derece huzurlu , temiz bir ortamda spor yapmanın keyfini bizimle paylaşmak için sizleri Power Club ' a bekliyoruz.

AKTİVİTELER
Fitness - Step - Aerobik - Taibo - Kick Boxing - Aikido - Karate

Mecidiye cad. No:14 Mecidiyeköy (PTT Yanı) İstanbul

0 212 217 03 80
0 212 266 05 13
0 535 292 50 27
0 539 763 42 01

Bu Salon'un Konumu İstanbul Avrupa Yakası Fitness Salonları

Konuma Göre Fitness Salonları