Life Spor Fitness Club Ümraniye Hakkında

LIFESPOR FITNESS CLUB'IN AMAÇI;

Bundan 5 sene önce "ÜMRANİYE" ilçesinde faaliyete başladığımız salonumuzu, bu gün sizlerin istekleri ve gelişen teknoloji dogrultusunda yenileyerek "LIFE SPOR FITNESS CLUB" ismiyle hizmetinize sunmaktan gurur duyarız.


LIFE SPOR FITNESS CLUB , Ümraniye'nin en profesyonel ve kaliteli salonlarından biri olarak yerini almıştır ve konusunda uzmanlaşmış, akedemi mezunu bay ve bayan eğitmenleri ile eğitime başlamıştır. Spor salonumuzda en son teknoloji ürünlerine sahip olan TECHNOGYM markasının vücüt geliştirme aletleri, koşu bantları, ağırlık istasyonları, bisikletler v.s. bulunmaktadır.


Televizyon karşısında hiçbir programı kaçırmadan spor yapabilme imkanını salonumuzda bulabileceksiniz.


LIFE SPOR FITNESS CLUB 4 katlı salona sahip olup 2 kat bay spor severlere diğer 2 kat ise bayan spor severlere ayrılmıştır.


Bayanlara özel salonumuz ile bayan müşterilerimizin rahat ve konforlu en önemlisi özgürce spor yapma imkanlarını sağlamaktayız.


Spor sonrası duşunuzu alarak yorgunluğunuzu salonumuzun dinlenme mekanında atabilirsiniz.


Son derece huzurlu , temiz bir ortamda spor yapmanın keyfini bizimle paylaşmak için sizleri LIFE SPOR FITNESS CLUB ' a bekliyoruz.

LIFE SPOR FITNESS CLUB'da birbirinden farklı;
GRUP EGZERSİZLERİ
KİLO ALMA - KİLO VERME
BÖLGESEL ZAYIFLAMA
GYM
CARDIO
FITNESS
STEP
AEROFIT
AEROSTRECH

gibi farklı aktiviteler yer alan LIFE SPOR FITNESS CLUB'da ayrıca yağ analizi ile kişiye özel aktivite önerileride sunulmaktadır.


Üyelik Şartları Ve Tipleri

LIFE SPOR FITNESS CLUB ile tanışmak için 0 216 329 5 582 no’lu telefondan müşteri temsilcilerimizle irtibata geçerek kayıt rezervasyonu yaptırabilir ya da info@lifespor.com e-mail adresimize mesaj gönderebilirsiniz.

1-2-3 ay veya daha fazla üyelik sistemimize dahil olabilirsiniz. Üyelik sistemimizde kayıt olunan ay sayısına göre çeşitli oranlarda indirim uygulanmaktadır.Lütfen bu indirim oranları için tarafımızla iletişim gerçekleştiriniz.

LIFE SPOR FITNESS CLUB'a giriş kartlı kapı sistemiyle yapılmaktadır ve her kayıt olan üyemize dijital giriş kartı verilmektedir ayrıca üye kontrol sistemimizle güvenli bir ortamda ailenizle spor yapabilir, sağlıklı bir yaşama merhaba diyebilirsiniz.


Çalışma gün ve saatleri

Pazartesi - Cumartesi : 10.00 - 22.00

Tüm ödemelerde Kredi Kartı geçerlidir.

Atatürk Mah. Alemdağ Cad.Bosna Sok. Helvacı İş Mrk. B Blk No:1 ÜMRANİYE- iSTANBUL

T: +90 216 329 55 82

nihatsancak2016@gmail.com

http://www.lifesporsalonu.com/

Bu Salon'un Konumu İstanbul Anadolu Yakası Fitness Salonları

Konuma Göre Fitness Salonları