Lifeland Wellness Club


İsim:Lifeland Wellness Club
Şehir: Bursa
Semt/İlçe: Nilüfer
Faks:0224 249 71 96
Telno1:0 224 245 58 26
Telno2:0 224 245 71 90
Web:http://www.lifelandclub.net
e-Posta:info@lifelandclub.net
Adres:İhsaniye Mah. İsmetiye Cad. No:22 Nilüfer / Bursa
Paylaş: Bu Salonu Facebook'da Paylaş / Tavsiye Et

Bu Salonu Twitter'da Paylaş
VİZYONUMUZ

Biz yaşam adasını, beden ve ruhlarımızın yeniden birlikte hareket etmeleri için oluşturduk. Burası bir "Wellness Club" , burada kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Sınızsız ruh ve beden güçlerinizi tanıyacak, aralarındaki ahenk ve dengeye şaşıracaksınız.

  Kendinizi çok seveceksiniz...
  Yeni dostlarınızı da..
  Yaşam adası sizi bekliyor...
 
 
MİSYONUMUZ
Türkiye'de kent yaşamına yönelik özel mimari ve işletme konseptinde tasarlanmış tesisimiz, spor, sağlık, hijyen, güzellik, beslenme konularında üyelerine bilinçli hizmetler verebilecek genel, teknik ve konuyla ilgili uluslararası şartnameler göz önünde bulundurularak, projelendirilmiş ve hayata geçirilmiştir.

Tesisin amacı, hizmet verdiği konularda , üyelerinin yaşam kalitesine katkıda bulunmak, bilinçli, daha sağlıklı daha sosyal, kent yaşamının olumsuz etkilerini absorbe edebilecek aktivitelerle hizmet sunmaktır.


KARŞILAMA RESEPSİYON
Güleryüzlü üye danışmanları tarafından, misafirlerimiz her türlü üyelik işlemleri, sözleşme, randevu, ödeme, havlu ve peştamal servis hizmetleri verilmektedir.

FITNESS EĞİTMENLERİ

Üniversite mezunu ve ilgili konuda profesyonel eğitim almış uman antrenörler, kardiyovasküler sistemi güçlendirmek, fit görünüm, yağ yakımı, anti-ageing, kas güçlendirme, anti selülit vb.

Amaçlarla tüm iç mekan spor aktivitelerinde profesyonel hizmet anlayışı ve sürekli takip sistemiyle, seçkin misafirlerine hizmet vermektedir.


ÇOCUK BAKIMI & AKTİVE MERKEZİ
Üyeler egzersiz yaparken, çocuklar kendileri için tasarlanmış bu özel merkezde uzman gözetiminde birbirinden farklı eğlenceli oyunlar ve eğitici faaliyetlerle hoşca vakit geçirebileceklerdir.

Çocuk bakım merkezinde 0 – 12 yaş arası çocuklara hitap edecek eğlenceli ve eğitici oyun köşeleri bulacaksınız.


KAFE KEYİF

Sağlıklı ve vitaminli yiyecek, içeceklerin sunulduğu üyelerin rahat koltuklarına oturarak dostlarıyla sohbet edebildiği müzik ve dev ekran tv den seyrederken rahatlayabilecekleri çok özel bir mekan tesis edilecektir.

GÜZELLİK MERKEZİ

Sertifikalı güzellik uzmanından, güzellik bakımları, yaşlanmaya karşı bakımlar, sıkılaştırıcı ve inceltici vücut bakımları, el, ayak tırnak bakımı, yüz maskeleme ve bakımları. Hepsi sağlık ve güzellik için. 
 
 
 
TEKNİK ÖZELLİKLER

Elektrik & Elektronik

Tesisin enerji alt yapısı, tam anlamda insan hayatını ön planda tutacak şekilde tasarlanmıştur.

Rahatlatıcı, huzur veren aydınlatma sistemi duvar ve tavan renk armonisiyle bütünleşmiştir. Dört ayrı merkezden, konuma uygun merkezi müzik yayını yapılmaktadır. Yangına karşı elektronik ihbar sistemi, sulu ve tüplü söndürme sistemeleri, panik önleyici aydınlatma ve güvenlik sistemi çalışmaktadır.

 

Isıtma & Havalandırma

Islak hacimlerde ısıtma sistemi yerden, diğer tüm bölümlerde taze havanın ısıtılarak tesis içerisine kanal + anemostatlatla yayılımı vasılasıyla yapılmaktadır.

Yazın ise aynı sistem, tesisimizi, istenen seviyede soğutmaktadır. Tesis içerisinde kirli hava uygun bölgelerden egzost yapılarak, sürekli taze hava donanımını saglamıştır ve koku oluşumu önlenmiştir.