Mars Athletic Club Maçka Hakkında

FITNESS
Ergonomik tasarımı ile insan fizyonomisine ve her seviyedeki kullanıcıya uygun fitness ekipmanları. MAC eğitmenleri tarafından hazırlanan ve sistemli şekilde göncellenen kişiye özel kuvvet ve dayanıklılık programları. Gelişimi takip etmek için tekrarlanan yağ-kas-kemik ölçümleri ve vücut analizleri. Sıra beklemeden, etkili, dinamik, güvenli ve eğlenceli egzersiz.

CARDIO
MAC eğitmenleri tarafından hazırlanan ve sistemli şekilde güncellenen kişiye özel cardio programları. "Cardio Theater" sistemi ile televizyon seyretme veya müzik dinleme. Canlı dj performansı.
Son teknolojiye sahip programlarla doğal ortam simulasyonları.

LAP HAVUZ
MAC eğitmenleri ve laborantlar tarafından düzenli tıbbi kontrolden geçirilen lap havuz. Dünya standartlarıyla uyumlu havuz derinliği ve ısısı. Yaz-Kış ısı ayarı. MAC yüzme eğitmenleri ile özel dersler ve paket programlar

FITLINXX
Kişisel bilgiler ile kişiye özel hazırlanan spor programının girildiği software programı. Kart ya da anahtar taşımadan kulüp içindeki kiosk, cardio ile fıtness ekipmanları ve grup dersi stüdyolarından spor programını düzenli takip etme olanağı.

AKTİVİTELER
Fitness - Cardio - Foster The Body - Body Stabiliy - Spirals - Stretching The Limits - Mac Body Pump - All Workout - Body Workout - Posture Ball Workout - Bosu Ballast - Power Ball - Crunch & Burn - Bosu Bootcamp by MAC - Cycling - Bosu  Cardio - Cardio Mix - Hot Moves - Oriental Dance - Dancemix - Dance Project - Street Jazz - Latin Street - House Session - Hip Hop Theatre - Nyc Dance - Cardio Moves - Step Up - Gymkids - Kids Bale - Pilates - Kinesis - Kinesis with Pilates - Yin Yoga  - Vinyasa Yoga - Yoga Fit - Yoga MAC - MAC Fighter - Dövüş Sanatı - Aqua Gym - Swimmer - Lets Swim - Lap Havuz - Fitlinxx

Harbiye Mah. Kadırgalar Cad. No:3 G-MALL Maçka/İstanbul

0212 232 44 40

Hafta İçi 07:00 - 23:00
Hafta Sonu 08:00 - 21:00

http://www.marsathletic.com

Bu Salon'un Konumu İstanbul Avrupa Yakası Fitness Salonları

Konuma Göre Fitness Salonları