Otel Seyhan Magic Fitness


İsim:Otel Seyhan Magic Fitness
Şehir: Adana
Semt/İlçe: Seyhan
Faks:0 322 454 28 34
Telno1:0 322 455 30 30
Telno2:0322 455 30 24
Web:http://www.otelseyhan.com.tr
e-Posta:info@otelseyhan.com.tr
Adres:Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:18 Seyhan/ADANA
Paylaş: Bu Salonu Facebook'da Paylaş / Tavsiye Et

Bu Salonu Twitter'da Paylaş
Şehrin stresli ortamından uzaklaşmak isteyip egzersiz, , açık - kapalı yüzme havuzu,jakuzi, sauna, buhar banyosu, Türk hamamı ,Kese ve Masajla rahatlamak isterseniz Magic Fitness Sağlık Kulübünün size sunduğu seçeneklere bayılacaksınız. Yalnızca spor ve antrenman yapmak değil, içsel rahatlık sağlamak da çok önemli. Vücudunuz ve ruhunuz elinizdeki en değerli varlıklardır ve düzenli ilginize ihtiyaçları vardır.

Magic Fitness Sağlık Klubünde uzman eğitmenler eşliğinde kişiye özel antrenman programı, vücüt yağ testi, beden ölçümleri ve fiziksel testler uygulanmaktadır. Salonumuz da Cardio Cihazları ve Ağırlık Ekipmanları bulunmaktadır. Yaşam kalitenizi yükselterek zihinsel, ruhsal ve bedensel uyuma kavuşması sağlanmaktadır.

 SOYUNMA ODALARI
 SPOR SALONU
 CLASS STUDIO
 BUHAR ODALARI
 SAUNALAR
 SOLARYUM
 MASAJ ODALARI
 DİNLENME ODALARI
 KAPALI HAVUZ
 JAKUZİ
 DİNLENME ALANI
 VİTAMİN BAR


AÇIK / KAPALI HAVUZ Gün ışığının süzüldüğü rahatlatıcı atmosferi ile Magic Fitness içerisinde yer alan kapalı havuzumuz; ‘Vitamin Bar’ı, jakuzisi ile dinlenmeniz ve günün yorgunluğunu atmanız için bire bir.

Deneyimli ve güleryüzlü ekibimiz ile birlikte dinlendirici ve rahatlatıcı bir zaman dilimi için sizleri kapalı havuz keyfine bekliyoruz.

AÇILIŞ:10.00 (Konaklayan misafirler için 07.00)
KAPANIŞ:18.00
SEZON:13 Mayıs-30 Eylül

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ