Otel Seyhan Magic Fitness Hakkında

Şehrin stresli ortamından uzaklaşmak isteyip egzersiz, , açık - kapalı yüzme havuzu,jakuzi, sauna, buhar banyosu, Türk hamamı ,Kese ve Masajla rahatlamak isterseniz Magic Fitness Sağlık Kulübünün size sunduğu seçeneklere bayılacaksınız. Yalnızca spor ve antrenman yapmak değil, içsel rahatlık sağlamak da çok önemli. Vücudunuz ve ruhunuz elinizdeki en değerli varlıklardır ve düzenli ilginize ihtiyaçları vardır.

Magic Fitness Sağlık Klubünde uzman eğitmenler eşliğinde kişiye özel antrenman programı, vücüt yağ testi, beden ölçümleri ve fiziksel testler uygulanmaktadır. Salonumuz da Cardio Cihazları ve Ağırlık Ekipmanları bulunmaktadır. Yaşam kalitenizi yükselterek zihinsel, ruhsal ve bedensel uyuma kavuşması sağlanmaktadır.

SOYUNMA ODALARI
SPOR SALONU
CLASS STUDIO
BUHAR ODALARI
SAUNALAR
SOLARYUM
MASAJ ODALARI
DİNLENME ODALARI
KAPALI HAVUZ
JAKUZİ
DİNLENME ALANI
VİTAMİN BAR


AÇIK / KAPALI HAVUZ Gün ışığının süzüldüğü rahatlatıcı atmosferi ile Magic Fitness içerisinde yer alan kapalı havuzumuz; ‘Vitamin Bar’ı, jakuzisi ile dinlenmeniz ve günün yorgunluğunu atmanız için bire bir.

Deneyimli ve güleryüzlü ekibimiz ile birlikte dinlendirici ve rahatlatıcı bir zaman dilimi için sizleri kapalı havuz keyfine bekliyoruz.

AÇILIŞ:10.00 (Konaklayan misafirler için 07.00)
KAPANIŞ:18.00
SEZON:13 Mayıs-30 Eylül

Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:18 Seyhan/ADANA

T: 0 322 455 30 30
F: 0 322 454 28 34

http://www.otelseyhan.com.tr

Bu Salon'un Konumu Adana Fitness Salonları

Konuma Göre Fitness Salonları