Özel Düzce Spor Akademisi Hakkında

Yaşam kalitenizi ve spor alışkanlığınızı geliştirmek amacıyla 1991 yılında sektöre adım attık. Sektöre başladığımızdan beri en önemli değişim sürecinizde en büyük destekçiniz olarak yanınızda yer alacağız. Sağlığınıza yapacağınız yatırım, alacağınız en önemli kararlardan biridir. Spora ve egzersize başlamak, güç ve performansınız arttırmak, rahatsızlıklarınızı iyileştirmek, daha iyi görünmek ve iyi hissetmek; Spor Akademisi en iyi çözümünüz olacak.

Sporcularımızın ve çalışan personelimizin güvenliğini , memnuniyetini ve bilinçli spor yapmasını ön planda tutarak konusunda uzman , güleryüzlü ve profosyonel kadromuzla sporcu vesporcu haklarına saygılı , sporcularımızın ihtiyaç ve beklentilerine en üst düzeyde cevap vermek çalışan antrenörlerimizin eğitimlerini desteklemek ulusal ve uluslararası standartlara uygun spor hizmeti sunmak ve sürekli daha iyiyi verebilmek temel prensibimizdir.

Özel Düzce Spor Akademisi 1994 yılında Yusuf BEKTAŞ tarafından öncelikle herbireyin sporla büyümesini amaç edinmiş toplumun bilinçli sporyaparaksagık için spor anlayışı ile kurulmuştur. Bu tarihte Kung-Fu sporu ile yola çıkan spor merkezi disiplin, kontrol ve prensiplerinden taviz vermeyen anlayışı ile giderek büyümüş ve Türkiye'nin sayılı spor merkezleri arasına girmiştir.

Anlayışında da olduğu gibi asıl amacı şampiyon sporcular yetiştirmekten ziyade bilinçli spor yapan birgençliğin oluşmasında ki gayretli çalışması ile bugüne dek binlerce sporcu yetiştirmiştir.

Sporu amaç değil araç olarak kullanan gençlikyetiştiımesindeki felsefesi ile sporculannı daha çok okul eğitimine yönlendirmiş en az lise mezunu olmaları için gayret sarf etmiştir. Bilinçli, disiplinli spor anlayışı ile branşında şampiyon sporcularda çıkartaraksporda başanyı yakalamıştır.

Akademisyen ve profesyonel antrenörler kontrol ün de yapılan antremanlarda sporcunun sağlığına önemle dikkat edilerek yapılan çalışmalarda sporculann sağlıklı gelişmesi sağlanmaktadır. 2005 yılında kulüp statüsüne geçen spor merkezinde 300'ün üzerinde lisanslı sporcu spor yapmaktadır.

5 Yaşından 50 yaşına kadar bay-bayan herkesime hitap ederek yapılan çalışmalann tümü antrenörYusuf BEKTAŞ ve antrenör Alımcı DASTAN' ın kontrolünde yürütülmektedir. Kung-Fu, Wu-Shu, Sanda, Kick Bax, Boks ve MuayThai branşlannda sporculan yetiştirnıeye devam eden spor merkezimiz şampiyonlann tek adresi olmaya devam etmektedir.

Şerefiye Mah. Gaziantep Caddesi NO:1 Kavakoğlu İş Hanı Kat:2 Merkez/DÜZCE

info@akademiksporkulubu.com

0380 523 15 46

0541 308 00 81

http://www.akademiksporkulubu.com

Bu Salon'un Konumu Düzce Fitness Salonları

Konuma Göre Fitness Salonları