Sporland Spor Center Hakkında

SPORLAND SPOR CENTER açıldığı günden bu yana Samsun halkına en uygun fiyata en kaliteli hizmeti vermeyi kendine ilke edinmiş bir spor merkezi olarak Samsun’da yıllardır hizmet vermektedir.

Kurucusu olan Bulut Erkin’in meşhur sloganı olan” Her kez spor yapsın diye 3 aylık kayıt sadece 110 tl”

Samsun’da herkezin spor yapabileceğinin bir kanıtı oldu.Önceleri büyük şehirlerde sadece elit tabir edilen zengin insanların yapabildiği Fitness, Plates, Aerobik, Step vs artık tüm Samsunluların kolayca yapabildiği aktiviteler oldu her kesimden insanın spor yapmaya ve sporu sevmeye başladığı tek adres SPORLAND SPOR CENTER sizden aldığı enerji ile her geçen gün hizmet kalitesini yukarıya taşıyarak Samsun’da bir marka olmayı başardı.

AKTİVİTELER

BAYANLAR İÇİN FİTNESS
Bayan antrenörlerimiz eşliğinde,kişiye özel uygulanan fitness programları ile sıkılaşma ve kas gelişimi artık çok kolay.

Geldiğiniz gün bayan hocalarımız vücut analiz cihazı(17 bin tl değerinde) ile vücudunuzdaki kas,yağ ve sıvı oranınızı ölçerek size en uygun fitness programını hazırlarlar.Fitness programınızı hocalarımız size tek tek nasıl uygulanacağını gösterirler ve öğretirler.Ve her ay analiziniz tekrar alınarak verdiğiniz yağ ve sıkılışma oranınıza göre size en uygun programınız tekrar tasarlanır ve yeni programınızı hocalarımız size tek tek nasıl uygulanacağını gösterirler.Böylece her ay takip edilir ve en iyi verimin alınması sağlanır.

BAYANLAR İÇİN STEP - AEROBİK
Step-Aerobik seansları ile hem eğlenin hemde kalori harcayın.

Geniş ve ferah stüdyolarımızda uzman eğitmenler eşliğinde Step-Aerobik yapmanın keyfine varın.Hemen hemen her saat başı uygulanan Step-Aerobik seansları vazgeçilmeziniz olacak.

BAYANLAR İÇİN ZUMBA FİTNESS
Zumba ile dans öğrenin , eğlenin , zayıflayın ve formda kalın.

Uzman eğitmenlerimiz Zumba federeasyonundan belgelidir.

Sporland Karadeniz’de Zumba’da en iyi spor salonudur.

Zumba, 1990′larda dansçı ve koreograf Alberto “Beto” Perez tarafından Kolombiya’da ortaya çıkarılan, Latin esintili bir dans fitness programı olup dünya çapındaki en yaygın dans fitness programıdır.

ZAYIFLAMA VE SIKILAŞMA
%100 sonuç veren zayıflama ve sıkılaşma programlarımız ile değişime hazır olun.

Geldiğiniz gün hocalarımız vücut analiz cihazı(17 bin tl değerinde) ile vücudunuzdaki kas,yağ ve sıvı oranınızı ölçerek size en uygun fitness programını hazırlarlar.Fitness programınızı hocalarımız size tek tek nasıl uygulanacağını gösterirler ve öğretirler.Ve her ay analiziniz tekrar alınarak verdiğiniz yağ ve sıkılışma oranınıza göre size en uygun programınız tekrar tasarlanır ve yeni programınızı hocalarımız size tek tek nasıl uygulanacağını gösterirler.Böylece her ay takip edilir ve en iyi verimin alınması sağlanır.

KİLO ALMA & VÜCUT GELİŞTİRME
Uzman hocalar eşliğinde kısa sürede hayalinizdeki vücuda ulaşın.

Kilo almak ve Vücut geliştirmek artık çok kolay.
Kişiye özel uygulana beslenme ve fitness programlarımız ile istediğiniz vücuda en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Geldiğiniz gün hocalarımız vücut analiz cihazı(17 bin tl değerinde) ile vücudunuzdaki kas,yağ ve sıvı oranınızı ölçerek size en uygun fitness programını hazırlarlar.Fitness programınızı hocalarımız size tek tek nasıl uygulanacağını gösterirler ve öğretirler.Bunun yanında size özel hazırlanmış beslenme programınızıda size verirler.Ve her ay analiziniz tekrar alınarak kas ve kilo artışınız takip edilir ve size en uygun programınız tekrar tasarlanır ve yeni programınızı hocalarımız size tek tek nasıl uygulanacağını gösterirler.Böylece her ay takip edilirsiniz ve en iyi verimin alınması sağlanır.

PİLATES
Pilates ile hem sıkılaşın hemde esneklik kazanın.

Uzman sertifikalı Pilates hocalarımız eşliğinde en güncel pilates hareketleri ile sıkılaşın , esneklik kazanın ve formda kalın.

Önemli Duyuru: Bayan ve Erkek günlerimiz ayrıdır. Bayan günleri tüm çalışanlar bayandır ve salonumuza erkek girişi yasaktır.Tesettürlü bayanlar salonumuzu rahatlıkla kullanabilirler.

BAYAN GÜNLERİ

Pazartesi,Çarşamba ve Cuma günler saat 10:00 dan 21:00 ‘a kadar tüm gün spor yapabilirsiniz.

PLATES SEANSLARI

PAZARTESİ,ÇARŞAMBA VE CUMA GÜNLERİ:

STEP&AEROBİK SEANSLARI

PAZARTESİ,ÇARŞAMBA VE CUMA GÜNLERİ:

Her Cuma bayanlara özel sauna.

BAYAN GÜNLERİNDE SALONDA SADECE BAYAN ÇALIŞANLAR BULUNMAKTADIR!


ERKEK GÜNLERİ

Salı,Perşembe,Cumartesi ve Pazar saat 10:00 dan 23:00 a kadar tüm gün spor yapabilirsiniz.

Aktiviteler

Adres: Bahçelievler mah. 100.yıl bulvarı No:247 İlkadım/SAMSUN (Eski doğum evi çapraz karşısı – Kumkapı Balıkçının Yanı – Eski Sammar Bahar Marketin bulunduğu yer)

İletişim: 0362 231 24 78 – 0507 227 0059

sporlandsporcenter@gmail.com

http://sporlandsporcenter.com/

Bu Salon'un Konumu Samsun Fitness Salonları

Konuma Göre Fitness Salonları