The Shore Club Hakkında

Anadolu yakasında Suadiye sahilinde, hafta içi sabah 07.00'den 23.00'a, hafta sonları ve resmi tatillerde 09.00 'den 21.00 'e kadar, Gym Cardio, Grup Fitness Studio, Pilates Studio, Masaj Odaları, Buhar Odaları, Sauna, Solarium, Dinlenme Bölümleri, Vitamin Bar'ın yer aldığı tam donanımlı kulübümüzde, spor akademisi mezunu uzman eğitmenlerin eşliğinde yenilenecek, zindelik kazanacak ve sağlıklı bir yaşama kavuşacaksınız.

Toplam 1.650 m2'lik bir alana titizlikle tasarlanıp yerleştirilmiş, hijyenin öncelikli değer olduğu The Shore Club; sporla ilgili aradığınız her şeyi size sunuyor.

The Shore Club'da DJ eşliğinde spor,
üyeler arası motivasyon amaçlı yarışmalar,
outdoor aktivitelerinin (bisiklet, trekking, kayak, vb.) yanı sıra VALET hizmeti de sunuluyor.


Kinesis

*250’den fazla egzersizi rahatlıkla yapabileceğiniz; sizi dayanıklı, dengeli, güçlü ve esnek bir vücuda kavuşturan; günlük fiziksel aktiviteleri daha rahat yapmanızı sağlayan; Alfa, Beta, Gama ve Delta istasyonlarından oluşan Full Gravity Teknolojisi ile üretilen; tüm dünyanın gözde egzersiz aleti olan Kinesis;

Duruş bozukluklarını düzeltir.
Pratiktir; amatör-profesyonel herkes rahatlıkla kullanabilir.
Tüm vücut kaslarını aynı anda çalıştırır.
Hareket etmemizi sağlayan denge, kuvvet ve esneklik elementlerinin tümünü birden çalışabileceğiniz tek egzersiz aletidir.
Zihin ve vücudun bir harmonisini oluşturur. İnsan vücudunun postürel analizleri incelenerek geliştirilmiş olan Kinesis, tüm eklemlerin doğal açılarını kullanarak hareket etmesini sağlar.Masaj

Binlerce yıldır kullanılan tedavi yöntemlerinden biri olan masaj, öncelikle insanın dokunulma ihtiyacını karşılar.
Dokunmak, insanın güven duygusunun gelişmesine ve pozitif elektrik akımı yoluyla da kendisini iyi hissetmesine katkı sağlayan çok önemli bir unsurdur.Günümüzde ise masaj, dokunmanın, sanata dönüşmüş biçimidir. Günlük yaşamın tekdüzeliği, sıkıntı ve gerginliklerden arınmada, bazen de kendimizi ödüllendirmede başvurulacak önemli bir yöntemdir.Masaj; kas, eklem, dolaşım ve sindirim sistemi üzerindeki etkileriyle sağlığa ulaşmanın ve sağlıklı kalmanın en kolay yollarından biridir, fakat doğru ve profesyonel ellerde yapılması şarttır.Gelin! Sertifikalı uzmanlarımız ve THE SHORE CLUB’ın sunduğu olanaklarla masaj yaptırma ayrıcalığını, rahatlamanın keyfini yaşayın!

AROMA THERAPY
Bitki özlerinden elde edilmiş doğal aroma esansları ve masaj yağlarının uygulanmasıyla rahatlatıcı, dinlendirici ve gevşetici özelliğe sahip masaj türüdür.

Masaj sonrasında kendinizi, günün stresinden tamamen arınmış ve yenilenmiş hissedeceksiniz. Bedeninizi doğanın şifalı ellerine teslim etmenin huzurunu bizimle yaşayacaksınız.

RELAX (KLASİK) Masaj
Genellikle vücudun zinde olmasına yardımcı olan, stresten ve yorgunluktan kurtulmak amacıyla uygulanan, dinlenme ve gevşeme yöntemine dayalı masaj türüdür. Anatomik olarak yapılan bu masajda, vücudunuzun şkele girdiğini, kan dolaşımınızın hızlandığını, kas ve eklemlerinizin rahatladığını, SPA masajımız ile birlikte hissedeceksiniz.

ANTI-CELLULITE MASAJ
Vücutta selülite yol açan lokal ödem ve toksinlerin atılmasını, dolaşım sisteminin düzenlenmesini ve selülitin neden olduğu şekil bozukluklarının onarılmasını sağlayan masaj türüdür. Bu masaj yöntemi sizi selülitlerinizden kurtarabileceği gibi, önleyici bir uygulama olarak da uygulanır. Düzenli olarak bu masajı aldığınızda, tamamen selülit problemlerinden arınmış bir vücuda sahip olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

SPORT MASAJ
Özellikle sportif aktivitelerden önce veya sonra uygulanan spesifik bir masaj türüdür. Sakatlıkları engellemeyi ve sportif başarıyı arttırmayı hedefler.

Sport Masajı ile kendinizi daha güçlü ve zinde hissedeceksiniz. Bu masaj sayesinde, daha esnek bir kas yapısı ile güvenli ve etkili spor yapmanın tadını çıkarın.

MEDİKAL MASAJ
Bu masajda genellikle sırt ve boyun bölgesinde yoğunlaşılır. Amacı aşırı gerginleşen bölgelerde gevşeme ve rahatlama sağlamaktadır. Masajın rahatlatıcı özelliği ile tıbbi tedavi destekleyici yönünü aynı anda sunar.

Terapistlerimiz ihtiyacınız doğrultusunda istenilen bölgeye yoğunlaşabilir. Lokal gerginlik şikayeti olanlara tedaviye yardımcı ve etkili bir çözümdür.

LENF DİRENAJ MASAJI
Elle manipüle edilerek lenf sıvısının serbest akımını sağlama tekniğidir. Ödemli vücutlarda toksin birikmesinde akneli ciltlerde ameliyat öncesi ve sonrası uygulanan lenf dolaşımı ve periferik dokuyu düzenleyen cildi sakinleştiren soft bir masaj yöntemidir. Bu masaj sonrasında vücudunuzda birikmiş olan toksinlerden arınmış ve günün stresinden kurtulmuş olacaksınız.


Üyelikler


Tam Gün
Zamanının çoğunu TheShoreClub’da geçirmek isteyenler ve burayı ikinci adresi olarak görenler için ..

Gündüz
“Ben Sporumu sabahtan yaparım” diyenler için...


Aile Üyeliği
Kendisini eşini veya çocuğunu her zaman sağlıklı ve zinde görmek isteyenler için..


Genç Üyeliği

25 yaşını doldurmamış gençler için..

Kurumsal Üyelikler
Kaliteli yaşam anlayışı içerisinde çalışanlarına sosyal aktivite imkanı tanımak isteyen kurumlar için

AKTİVİTELER:
Kinesis - Masaj - Pilates - Power Plate - Sauna Buhar Odaları - Cycle - Body Pump - Stretching - Gym Stick - Pilates MAT - Bosu Pilates - Bosu Camp - Tae-Bo - Aero Latino - Bosu Surprese

Suadiye Park, Plaj Yolu No:18 A Blok Suadiye 34740 Kadıköy / İstanbul

Tel: 0216 464 1080

Faks: 0216 464 1078

Bu Salon'un Konumu İstanbul Anadolu Yakası Fitness Salonları

Konuma Göre Fitness Salonları