Veges Fitness Center Hakkında

VEGES FITNESS CENTER 1982 Ekim ayında kurulmuş 1983 yılı başında faaliyetlerine başlamıştır. Fitness konusunda Türkiye'nin ilklerindendir. Kuruluşundan günümüze kadar fitness vücut geliştirme ve cimnastik konularında dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden ve uygulayan daima kendini yenileyen bir kuruluştur.

Veges Fitness Center Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğüne bağlı Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonundan yetki belgelidir. VEGES'in açılımı VÜCUT EĞİTİM GELİŞTİRME VE ESTETİK SPORLARI 'dır.

UZMAN KADRO

VEGES FITNESS CENTER bünyesinde , konusunda Avrupa ve Ülkemiz çapında haklı ünü olan bir uzman kadrosuna sahiptir. Branşların sorumluluğu Gürbüz TANSEVER 'dedir. Milli sporcu olan Gürbüz hoca fitness ve vücut geliştirme konusunda ülkemizde en öncü birkaç isimden biridir ve ilklerindendir.

Kendisi halen Türkiye vücut geliştirme federasyonu teknik komite başkanı , Türkiye Cimnastik Federasyonu Sportif Aerobik, Genel Cimnastik Teknik Komite üyesi, I.F.B.B. Uluslararası hakem olup, vücut geliştirme ve fitness konusunda III. Kademe antrenördür.

Vücut geliştirme ve fitness konusunda ülke içinde spor akademilerinde birçok antrenör kursu ve seminerlerde uzman hoca olarak ders vermiş birçok talebe yetiştirmiş ve yetiştirmektedir.

Dersleri veren diğer hocalarda akademi veya federasyonun konu ile ilgili kurslarından mezun olmuş hocalardır.


VEGES FITNESS CENTER sloganı "SAĞLIĞINIZ HERŞEYDEN ÖNEMLİDİR" sözleridir.

Bu anlamda kişilerin sağlığı dikkate alınarak istekleri ve görünüşleri doğrultusunda program düzenlemeleri yapılır.


VEGES PASİF CİMNASTİK MERKEZİ (SLENDRO TONING TABLE CENTRE)

Vegesin bu tesisinde Amerika'da Fitness Centerlerde çığır açan, ayrı ayrı fonksiyonları olan 8 adet Elektronik-Motorize Makinalar ile fazla yorulmadan ve güç sarfetmeden kısa zamanda vücudunuzun her bölümünü ayrı ayrı çalıştırarak fazla birikimlerden kurtarabilir, daha sağlıklı ve daha estetikbir yapıya sahip olabilirsiniz.

VEGES FITNESS CENTER Başbakanlık Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü, Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonudan Yetki Belgelidir.

VEGES FITNESS CENTER CİMNASTİK ÇALIŞMA PROGRAMLARI
SHAPE UP :
Bel, karın, kalça, bacak ağırlıklı ve dönüşümlü olarak bütün vücudu çalıştıran promramdır.

LOW IMPACT : Kalp ve solunumu zorlamadan düşük tempoda bütün vücudu çalıştıran programdır.

HIGH IMPACT : Kalp ve damara yönelik daha çok sıçrama hareketlerinin yer aldığı ve esneklik sağlayan bir programdır.

BODY SHAPE-UP : Vücudunuzu şekillendirmeye yönelik esneklik ve dayanıklılık sağlayan HIGH IMPACT üzerine kurulu bir programdır.

BASIC STEP : Step'e yeni başlayanlar için yavaş tempolu bir programdır.

STEP & H.A.T : Step'ten sonra kalça, karın, üst bacak çalıştıran bir programdır.

STEP & A.S.C : Uzun süreden beri tasarım yapanlar için hazırlanmış yüksek tempolu bir programdır.

PILATES MATWORK : Vücudun duruş pozisyonu, esneklik, dayanıklılık, fiziksel güç ve eklem sakatlıklarının düzeltilmesini, omurganın değişik kontrol mekanizmasını daha doğru biçimde kullanmayı sağlayan tamamıyla denge, aynı zamanda bütün kas gruplarını çalıştıran bir ders grubudur.

ABS & GYMBALL : Doğru nefes alma tekniği ile vücut ağırlığını büyük egzersiz toplarını kullanarak yapılan statik ve dinamik çalışmalardan oluşan omurgayı değişik yüzeylerde çalıştıran, başta karın kası olmak üzere kaslarımızı kontrol etmeyi ve sıkılaştırmayı sağlayan kas grubudur

AKTİVİTELER:

Nispetiye Caddesi No. 30 Levent-İSTANBUL
Telefon : 0 ( 212 ) 269 46 25 - 269 69 74
Fax : 0 ( 212 ) 282 36 98
http://veges.com.tr

Bu Salon'un Konumu İstanbul Avrupa Yakası Fitness Salonları

Konuma Göre Fitness Salonları