Yeni Bornova Sport Fitness Center


İsim:Yeni Bornova Sport Fitness Center
Şehir: İzmir
Semt/İlçe: Bornova
Telno1:0232 348 44 68
Telno2:0539 468 22 49
Web:http://ybsportfitnesscenter.com
Adres:225 Sokak No: 15/C 17/A Özkanlar/Bornova/İZMİR
Paylaş: Bu Salonu Facebook'da Paylaş / Tavsiye Et

Bu Salonu Twitter'da Paylaş
BU İKİLİYE DİKKAT!
Türk sporunun motorik gücü olan amatör sporların uluslararası platformlarda ve hatta Dünya platformunda bayrağımızı hakettiği en yüksek yerlerde dalgalandıran iki isim, iki ANTRENÖR...
"Hayriye ARTAM - Adnan ARTAM"

En son yetiştirmiş oldukları Dünya Şampiyonu "Mustafa KARTOP" la haklı gurur duymakta olan bu ikili geleceğe yönelik hedeflerinde başarılarına başarı katarak milli takıma sürekli olarak yıldız sporcular vermek olduğunu söylüyorlar ve başarıya gitmekte olan yolda disiplin, özverinin ve antreman bilgisinin son derece önemli olduğu hususunu özellikle vurguluyorlar.

Bizde "SPOR TÜRK" dergisi olarak başarıya gitmekte olan yılda ANTRENÖRLÜĞÜN olmazsa olmaz derecede önemli olduğu hususunun altını önemle çizerek bu iki değerli antrenör arkadaşlarımızın şahsında tüm spor emektarı antrenör arkadaşlarımızı saygıyla selamlıyoruz.

Hayriye ARTAM ve Adnan ARTAM İzmir'de Yeni Bornova İhtisas Kulübünü çalıştırıyorlar.

Yeni Bornova İhtisas Klübü 1994 yılında kurulmuştur.

Hayriye ARTAM ve Adnan ARTAM kulüplerinde KICKBOKS ve TAEKWONDO'nun yanı sıra step, aerobic, vücut geliştirme ve sportif aerobic branşlarıyla da insanlarımıza hizmet veriyolar.

Step, Aerobic, Vücut Geliştirme ve Sportif Aerobic antrenörü olan Hayriye ARTAM aynı zamanda başarılı bir Kickboks ve Taekwondo hocası.

Hayriye ARTAM Siyah Kuşak 2. DAN ve antrönörlüğün yanı sıra KickBoks Bölge Hakemliği görevini de başarıyla yürütmektedir.

 

HEM HOCASI HEM KOCASI http://webarsiv.hurriyet.com.tr/1998/05/02/41285.asp
Aykut FIRAT / İZMİR
Türkiye Bayanlar Boks Şampiyonası'nda İzmir'i temsil eden 6 boksör arasında bulunan 23 yaşındaki Hayriye Artam'ın antrenörlüğünü, eşi Adnan yapıyor. Bir yıl önce evlendiklerini belirten Hayriye-Adnan Artam çifti, Bornova'da aletli cimnastik ve step salonu işlettiklerini söyledi. Eşinin step öğretmenliği yaptığını, kick box ile de ilgilendiğini belirten Adnan Artam, ‘‘Ben, tekvando ve kick box antrenörüyüm. Hayatımız savunma sporlarıyla dolu dolu geçiyor. Hayriye, üç yıldır boks yapıyor. Kendisini her konuda olduğu gibi destekliyorum’’ dedi. Hayriye Artam, çok çalışarak başarılı olmaya çaba harcayacağını, Türkiye Şampiyonası'nda dereceye girmek istediğini, kazandığı takdirde de alacağı madalyayı eşi Adnan'a armağan edeceğini söyledi.


 

Step, Aerobic, Streching, Tae Bo, Pilates, Vücut Geliştirme, Kick Boks, Taekwondo, Boks, Muay Thai