Yıldırım Spor Kulübü Hakkında

SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN KENDİNİ MOTİVE ET

Yıldırım Spor Salonu, uzman fitness antrenörleri, profesyonel personeli, ferah çalışma salonu, ,ile üyelerini evlerinde hissettirecek sıcak ve samimi bir ortamda form tutmalarını sağlamayı hedefleyen avrupa yakasının akla ilk gelen fspor merkezlerinden biridir. Hijyen ve müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulduğu Yıldırım Spor Salonun da sporla ilgili aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Spor bilincini dünden alıp yarınlara taşımayı hedefleyen Yıldırım Spor Salonu ailesine katılıp ve bu ailenin şanslı bireylerinden biri olup sağlıklı yarınlara ilk adımı atabilirsiniz… Uzman kadrosuyla sizlere hizmet vermeye devam eden salonumuzu daha yakından tanımak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

SPOR ÇALIŞMALARIMIZ 1980 YILINDAN BERİ FATİH’TE SPOR FAALİYETLERİNİ BAŞARI İLE SÜRDÜREN BRANŞINDA TAM BİR UZMAN EĞİTİCİ BİLGİSİNE VE YETKİSİNE SAHİP ANTRENÖR “CELAL YILDIRIM” NEZARETİNDE YAPILMAKTADIR . SPOR SAĞLIK İÇİN SAĞLIKLI BİR ORTAMDA VE BİLİNÇLİ ÇALIŞTIRICILAR NEZARETİNDE YAPILMALIDIR.YAPILMALIDIR.

CARDİO ZAMANI

Sıra bekleme derdi olmadan cardio ekipmanlarının tamamında TV izleyip radyo dinlerken kilo kaybedip stres atabileceğiniz, aynı zamanda kalp ve dolaşım sisteminizi güçlendirerek kondisyon arttırabileceğiniz alternatif programlar...

SPİNNİNG ZAMANI

Spinning kapalı alan bisikletçiliği (indoor cycling) olarak özetlenebilir. Bir ultra dayanıklılık bisikletçisi olan Jonathan “Johnny G” Goldberg tarafından bulunmuştur. Johnny G, Spinning bisikletlerinin gerçek yol koşullarına ve direncine yakın yapıda dizayn edilmesi ile işe başlamıştır. Kondisyon, ritim duygusu ve dayanıklılığı muazzam derecede geliştirir.

FİZİKSEL GELİŞİM

Uygulayacağınız egzersiz programları sayesinde kilo almanız artık mümkün ! Eğitmenlerimizin hazırladığı diyet ve egzersiz programları ile daha iyi bir görünüme sahip olabilirsiniz.Bunun için yapmanız gereken tek şey hemen spora başlamak.

EKİBİMİZ

Profesyonel hocaları ile tüm spor severlere hizmet vermekte olan spor salonumuzda profesyonel yaklaşımları ile her spor severi ve sporcusunu tek tek dinleyerek onlara yardımcı olan her bir tanesi için ayrı çalışma ortamı yaratan ve çalışması için kişisel özelliklerine göre çizelge çıkararak takibini sağlayan Celal Yıldırım ile spor yapmanın ayrıcalığı ve sporun ne kadar hayatımızda değerli olduğunu göreceksiniz. Bu sayede hem spora bakış açısı değiştirilecek hemde sağlıklı bir yaşam sürerek sakin , hijyenik bir ortamda gerekli verimi alarak spor yapabileceksiniz kendi başına bir ekip olarak tüm sporculara ayrı ayrı hizmet veren kendini bu ışe adamış olan Celal Yıldırım 1980’li yıllardan bugüneengin bilgisi ve geniş tecrübesi ile siz değerli spor severlerin hizmetinde.

FATİH YILDIRIM SPOR KULÜBÜ

Fitness alanına ilk girdiğinizde, kendinizi çok daha iyi hissetmeye başlayacağınız yüksek teknolojili cardiovascular ve birbirinden farklı izotonik makinalar ile, kinesis, pilates ve grup egzersiz stüdyolarımızda spor yapmanın zevkini çıkaracaksınız. Ayrıca akademisyen eğitmenlerimizin sizlere yapacağı, par-q testi, tansiyon ve dinlenik nabzın alınması, yağ-kas oranının ölçülmesi, esneklik gibi bilgileri içeren Fitness Testi sonucunda, kişiye özel hazırlanacak antrenman programlarıyla en yüksek performansınıza ulaşacaksınız.

Macar Kardeşler Caddesi Ali Emiri Sokak No 5 / 1 Fatih / İSTANBUL
+90 (212) 621 67 74
+90 (533) 328 16 23
info@yildirimspor.com
www.yildirimspor.com

Bu Salon'un Konumu İstanbul Avrupa Yakası Fitness Salonları

Konuma Göre Fitness Salonları